Dvojica tinejdžera u nedjelju su u Ulici kralja Tomislava u Zadru uzvikivali „Sieg Heil“ i pritom podizali desnu ruku u nacistički pozdrav. Kako tvrdi čitateljica Indexa koja je snimila događaj, dvojac je takve povike upućivao svima koje su susreli na ulici.

Zadarska policija je za Index potvrdila da provodi kriminalističko istraživanje. “Policija je upoznata s navedenom snimkom te da je u toku kriminalističko istraživanje kako bi se utvrdile sve relevantne okolnosti i činjenice navedene snimke”, rekla je potparolka PU zadarske Ivana Grbin.
Autor: Portal ZL
