Iz PSS Ugljevik saopštili su da je tokom radova na sanaciji stubova elektromreže, mehanizacija „Elektro-Bijeljine“ oštetila cjevovod zbog čega je prekinuto vodosnabdijevanje na desetine kuća.

-Naši predstavnici iz Tutnjevca su na terenu i zajedno sa mještanima uputili su više poziva Elektro-Bijeljini, tražeći da se problem hitno sanira, ali nadležni ne reaguju na njihove pozive, a čak i kada se jave – odgovornost prebacuju na druge, iako su, upravo mašine angažovane na radovima na elektromreži izazvale kvar.
Razumno je da prilikom izvođenja radova na terenu može doći do ovakvih situacija- ko radi taj i griješi, ali nije razuman bahat odnos rukovodstva Elektro-Bijeljine, koji ovaj problem ignorišu, dok su domaćinstva ostavljena bez vode.
Građani traže hitnu sanaciju problema jer su ostavljeni bez osnovnog uslova za život – vode – naveli su iz PSS Ugljevik.
